O nás

O NÁS

Jsme manželský pár - Radka a Jiří. Od roku 2019 provozujeme e-shop, někteří ho možná budete znát. Ano, jsou to rhsvatby.cz. Nejsme tedy nováčci v tomto oboru. Jsme oba kreativní a máme duši umělce. Oba nedokážeme odpočívat, proto jsme se rozhodli založit náš druhý e-shop printys.cz.

foto4

O směru tohoto e-shopu bylo hned rozhodnuto. Chtěli jsme nabídnout dárky a dekorace pro Vás a Vaše blízké. Bylo to jednoduché, rádi pracujeme s plexisklem, proto jsme chtěli vytvořit výrobky, kde budeme pracovat převážně s tímto materiálem. Snažíme se výrobky a výrobu posouvat stále dál. Klademe důraz na perfektní komunikaci se zákazníkem, rádi Vám tedy poradíme i s výběrem správného dárku. Většina fotogtafií, které najdete na našem e-shopu jsou vyfocené a naaranžované přímo námi, nemusíte se tedy obávat toho, jak bude skutečně výrobek vypadat.

foto5

Snažíme se pro Vás tvořit originální a moderní designy výrobků. Víme, že toto poslání nebude jednoduché, ale budeme se snažit být pro Vás nejlepší a uděláme pro to opravdu maximum. Nenastane to ze dne na den, cesta bude dlouhá ale věříme tomu, že společnými silami, společně s Vámi našimi zákazníky a fanoušky to zvládneme.

 Radka a Jiří Houserkovi

foto6